fbpx
İtalya'da Eğitim

İtalya’da Üniversite Eğitimi İzmir Günleri

İtalya’da Üniversite Eğitimi İzmir’de!

12-17 Aralık 2019 tarihleri arasında;
Uzman ekibimizden çalışma arkadaşlarımız  İzmir ‘de bulunan özel liseler, devlet okulları ve
İtalya’da Üniversite Eğitimi ile ilgilenen velilerimiz ile görüşme gerçekleştirdi.

İzmir’de gerçekleştirdiğimiz İtalya’da Eğitim sunumlarımız için göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.

İzmir İtalya’da Eğitim Danışmanlık

EduScala olarak  Tüm Türkiye’den danışanlarımıza hizmet vermekteyiz bu kapsamda İtalya’da Üniversite Eğitimi ile ilgilenen öğrencilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan özverili bir ekibe sahibiz.

İtalya Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışında eğitim alma kararı öğrenci ve veliler için önemli bir dönüm noktasıdır. İtalya’da eğitim kararı verildikten sonra ise tüm bürokratik süreçlerle ilgili aile ve veliler tam anlamıyla kargaşa yaşamaktadırlar. Farklı bir ülkede bürokratik işlemleri yürütmek hem aileler hem de öğrenciler için oldukça zorlu olabilmektedir. Bu süreçte danışmanlık hizmeti almak öğrenciye sadece eğitimine odaklanabileceği bir ortam sunması açısından önem arz etmektedir.

EduScala ekibi olarak İtalya’da yaşam ve eğitim tecrübesine sahibiz. Bu uzun ve yorucu sürecin sizin adınıza en verimli şekilde ilerlemesi için çalışıyoruz. Tüm çalışmalarımızı öğrencilerimiz bürokratik süreçlere değil eğitime odaklanması için titiz ve etkili bir şekilde yürütüyoruz. Siz de İtalya’da Üniversite Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak, sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak için +90 216 599 1 343 (EGE) ve +90 555 888 1 343(EGE) no’lu telefonlarımızı arayabilir; [email protected] adresine mail atabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
error: İçerikler Korunmaktadır.
Mesaj atın
Bize Ulaşın
Merhaba
Sana yardımcı olabilmek için buradayız :)
%d blogcu bunu beğendi: